Сульфат амонію кристалічний

Код товару: #225
Фасовка: 1.0 т.
Мінімальне замовлення: 5.0 т.
Ціну уточнюйте у менеджера

Сульфат амонію кристалічний - затребуване добриво, яке використовується для всіх культивованих культур, які вимагають велику кількість сірки. Хімічна формула: (NH4)2SO4.

Форма випуску - безбарвні кристали. При подрібненні приймають вид порошку білого кольору. За смаком нагадує звичайну сіль. Запах у даного добрива відсутній.

Головними складовими компонентами сульфату амонію є - азот і сірка в процентному співвідношенні 21% до 24%. Має хорошу водорозчиннійсть, але при цьому в ацетоні і спиртах не розчиняється.

Застосування сульфату амонію кристалічного дуже затребуване для сільськогосподарських підприємств, городників та садоводів, так як великий вміст азоту і сірки сприяє правильному і швидкому розвитку різних культур, особливо ярових.

Дане добриво може ефективно впливати на будь-який тип ґрунту в тому числі і на грунт з підвищеним вмістом лугу. При регулярному використанні сульфату амонію, сільськогосподарським культурам легше нейтралізувати в собі радіонукліди і небезпечні нітрати. Завдяки цьому урожай буде екологічно чистим і корисним, а терміни його зберігання значно збільшаться.

В наявності також Сульфат амонію (гранульований)

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Країна виробник Україна
Спосіб упаковки Мішок 50 кг / Біг-бег 1000 кг
Зовнішній вигляд Білі кристали, допускається світло-жовтий та рожевий відтінок
Масова частка азоту в перерахунку на суху речовину,%, не менше 21
Масова частка води,%, не більше 0,3
Масова частка вільної сірчаної кислоти,%, не більше 0,05
Нещільність,% 100
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Сульфат амонію кристалічний ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Сульфат амонію кристалічний по всій Україні.

Також пропонуємо