Карбамід N-46,2 (сечовина)

Код товару: #820
Фасовка: 1.0 т.
Мінімальне замовлення: 20.0 т.
Ціну уточнюйте у менеджера

Карбамід N-46,2 (сечовина) - є твердим висококонцентрованим добривом, до складу якого входить 46% азоту. Хімічна формула (NH2)2СО.

Застосовується для будь-яких сільськогосподарських рослин. Найчастіше, вноситися в грунт навесні, але також можна використовувати протягом усього сезону. Завдяки амідній формі карбаміду, добриво практично не вимивається грунтовими водами або в процесі поливу, що дозволяє в значній мірі економити гроші.

Карбамід при внесенні у вологий грунт швидко розчиняється і в легкодоступній формі засвоюється культурами. Вкрай не рекомендується довго зберігати карбамід на відкритому повітрі. В іншому випадку добриво може втратити деяку кількість азоту.

Застосування карбаміду N-46,2 (сечовини) відбувається в якості основного добрива або для додаткової підгодівлі. Відмінно підходить для таких культур як: плодові, овочеві, зернові, ярові та інші. Допомагає правильному росту і формуванню рослин. Повноцінно розвиває потенціал кореневої системи культур, що сприяє більш швидкому зростанню і дозріванню врожаю.

При позакореневому підживленню не викликає опіків листя, що робить карбамід безпечним добривом серед азотних. Тому даному добриву віддають належну перевагу агрономи, садівники і городники по всьому світу.

Використовувати добриво можна разом з суперфосфатом або фосфоритним борошном для кращого живлення рослин.

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Країна виробник Україна
Зовнішній вигляд Білі або слабозабарвлені гранули
Масова частка азоту в перерахунку на суху речовину,%, не менше 46,4
Масова частка біурета,%, не більше 0,7
Масова частка води,%, не більше
Метод висушування: 0,1
Метод Фішера: 0,2
Гранулометричний склад:
Масова частка гранул розміром від 1 до 4 мм,%, не менше 95
Масова частка гранул розміром від 2 до 3 мм,%, не менше 73,0
Масова частка гранул не менше 1 мм,% не більше 0,7
Залишок на всіх 5мм Відсутнє
Розсипчастість,%, не менше 100
Статична міцність гранул, г / гранулу, не менше 500
Температура, ° С, не більше 50
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Карбамід N-46,2 (сечовина) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Карбамід N-46,2 (сечовина) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Карбамід N-46,2 (сечовина) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо