КАС 32 (азотне добриво)

Код товару: #207
Фасовка: 1.0 т.
Мінімальне замовлення: 20.0 т.
Ціну уточнюйте у менеджера

  КАС 32 - є рідким високоефективним азотним добривом. Хімічна формула: NН43 - (NН2) 2СО - Н2О. Дуже популярне і затребуване для оброблення сільськогосподарських територій, дачних ділянок і городних грядок. Як правило, КАС 32 вносять в грунт перед оранкою і в процесі посадки культивованих рослин. Для найкращого ефекту, дане добриво має рівномірно розподілятися по всій оброблюваній території. Завдяки рідкій формі КАС 32 починає діяти практично миттєво, благотворно впливаючи як на кореневу систему, так і на рослину в цілому.

  Основне застосування КАС 32 здійснюється в якості підгодівлі, в період зростання і розвитку рослини шляхом зрошення листя. У добриві не присутній вільний аміак, який здатний швидко випаровуватися з грунту, але це не заважає з мінімальним закладенням зробити введення добрива в грунт навіть у найспекотніші і сухі дні. Входить до числа безпечних добрив.

  КАС 32 позитивним чином впливає на повноцінне формування сільськогосподарських культур. Завдяки даній речовині рослина легше переносить стреси, стає більш стійким до ранніх заморозків, істотно збільшується відсоток врожайності, а плоди зберігають свою цінність на більш тривалий період часу.


  У магазині також представлені інші товари групи КАС

  Номери телефонів відділу продажів

  Графік роботи менеджерів

  Понеділок - п'ятниця

  з 9:00 - 18:00

  Купити
  Масова частка азоту N,% 31,7 - 32,3
  Масове співвідношення між карбамідом і аміачною селітрою 0,74 - 0,80
  Лужність в перерахунку на вільний аміак,% 0,02 - 0,1
  pH рідких азотних добрив КАС 7,0
  Щільність, кг/см3, при 20°С 1306 - 1337
  Температура кристалізації, °С - 2
  Немає додаткових характеристик

  Оплата та доставка

  Купити КАС 32 (азотне добриво) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

  Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

  Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити КАС 32 (азотне добриво) по всій Україні.

  Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити КАС 32 (азотне добриво) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

  Також пропонуємо