Потужне біодобриво ГУМАТ-ЖИВЛЕННЯ BioACTIVE Technology

Код товару: #1269
Фасовка: 5.0 кг.
Мінімальне замовлення: 10.0 кг.
від 130,0 грн./1 кг.

* Мінімальний продаж від 10 кг

При покупці 10 кг - ціна 1300 грн, 20 кг - від 2400 грн, від 400 кг - 114 грн/кг.

Потужне біодобриво ГУМАТ-ЖИВЛЕННЯ BioACTIVE Technology – аграрний хімікат призначений для підвищення врожайності різноманітних сільгоспкультур, дія якого полягає у їхньому насиченні продуктами гумінового походження.

Це гарантує рослинам живлення речовинами природного походження, ефективний розвиток та у кінцевому результаті отримання врожаю, що відрізняється не тільки великою кількістю, але й високою якістю.

У складі добрива міститься композиція з речовин, що є сполуками азоту, калію та фосфору, а також велика кількість гумату калію, солей фульвових кислот, що мають стимулюючу дію на рослини, мінерали та біологічно-активні компоненти з групи похідних карбоксильної кислоти.

Застосовуватися у господарствах даний хімікат може при вирощуванні великої групи овочевих рослин, коренеплодів, олійних, зерно-бобових та технічних культур.

Може також бути задіяний у садах та при вирощуванні ягідних кущів, а також на тих сільськогосподарських угіддях, де практикують вирощування декоративних рослин: дерев, кущів, квітів тощо.

Препаративна форма даного добрива – рідка водорозчинна субстанція з високою концентрацією поживних компонентів.

Її використовують у приготуванні бакових сумішей на водній основі, призначених для проведення підживлюючих обробок ґрунтів та зеленої маси рослин.

Які переваги надає застосування даного засобу:

- Якісна підтримка під час всього процесу вегетації, особливо у ті моменти, коли у життєдіяльності рослини відбуваються фазові переходи та наступають кризові умови зростання;

- Чудове балансування всього процесу живлення;

- Позитивний вплив на ґрунтові ділянки поблизу коріння рослин, що активізує мікрофлору та покращує загальний стан ґрунту;

- Стимуляція імунітету;

- Поліпшення якісних характеристик врожаю.

Розробником рекомендовані такі норми витрати у залежності від різновиду обробок:

- Міжрядковий підлив. Вноситься при посівній та у наступні стадії вегетації. Робочий розчин 100 г речовини на 40 – 50 л води. Можливе багаторазове застосування з інтервалами 7 – 10 днів. Розчин помірно вносити у міжряддя;

- Допосівна підготовча обробка. Розчин – 250 г на 100 л води, розхід даного об’єму 100 м² (або 1 сотка). Внести 1 раз у допосівний період десь за 1 – 1,5 тижнів до висадки;

- Разом з поливною водою (фертигація). Приготування розчину 100 г засобу додати до 200 л води для поливу, витратити даний об’єм рівномірно на 100 м². Допускається повторна обробка не раніше ніж через 1,5 – 2 тижні;

- Розпилення. Робоча суміш 400 – 450 г засобу додати до 200 – 250 л води, внести у 1 Га площі.

Хімелемент є офіційним дистриб'ютором виробника з географією роботи по всій території України.

Інші товари рубрики Українські гумати


Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Потужне біодобриво ГУМАТ-ЖИВЛЕННЯ BioACTIVE Technology ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Потужне біодобриво ГУМАТ-ЖИВЛЕННЯ BioACTIVE Technology по всій Україні.

Також пропонуємо