Органічне добриво PROFESSIONAL

Код товару: #1261
Фасовка: 1.0 кг.
Мінімальне замовлення: 10.0 кг.
від 350,0 грн./1 кг.

* Мінімальний продаж від 10 кг

При купівлі 10 кг – ціна від 3500 грн, 20 кг – від 6000 грн, 30 кг – від 9000 грн, від 400 кг – 288 грн/кг

Органічне добриво PROFESSIONAL – інноваційний засіб живлення, призначений для підтримки великої групи сільськогосподарських рослин, що має у своєму складі ефективний біотехнологічний комплекс, мінімум баластних речовин та величезний набір поживних елементів, що представлені у найбільш зручному для споживання рослинами вигляді.

Галузями його використання є зернові культури злакового типу (а саме пшениця ярих та озимих сортів, ячмінь та деякі інші), а також кукурудза, вся група олійних рослин, бобові, технічні, овочі та коренеплоди (із картоплею включно), садові дерева та кущі, всі представники баштанних рослин а також ягідні культури (полуниця та суниця), виноградники тощо.

Препаративна форма даного засобу – висококонцентрована водорозчинна рідка субстанція, що призначена для виготовлення бакових сумішей, що вносяться в процесі розпилення по площині, фертигації та обробки сім’яного матеріалу.

Структура добрива PROFESSIONAL містить L-амінокислоти, похідні гумінових, карбонових та фульвових кислот, а також кілька десятків різноманітних мікроелементів, необхідних для збалансованого живлення рослин у різні періоди їхньої життєдіяльності. Представлені також сполуки калію, азоту та фосфору.

Переваги, що надає даний хімікат, порівняно з іншими аналогами:

- При внесенні у сім’янку напередодні сівби забезпечує більш високу схожість та потужний рівень зростання на ранніх вегетативних стадіях;

- Має властивість допомагати рослинам якнайліпше перенести стресові періоди у процесі життєдіяльності;

- Зміцнення імунітету;

- Комплексне живлення, що передбачає наявність всіх елементів, що складають спектр поживних речовин.

Норми витрати речовини при виготовленні робочих розчинів:

- Обробка сім’янки. 200 грамів добрива розчинити у 10 літрах води. Розпилити отриманий розчин у розрахунку на 1 тону посівного матеріалу. Достатня кількість обробок при підготовці до посівної – 1 раз;

- Розпилення по площині. На 1 Га площі приготувати розчин 150 г хімікату на 150 – 200 л води. Кількість обробок 2 – 4 рази впродовж сезону у важливі для якісної вегетації періоди та у стресові моменти;

- Фертигація (із крапельними методами включно) та прикореневе внесення (у ґрунт). 200 г засобу додати до 1000 л води. Рекомендоване помірне внесення у рядок, періодичність – 1 обробка на 1,5 – 2 тижня.

Хімелемент є офіційним дистриб'ютором виробника з географією роботи по всій території України.

Інші товари рубрики Українські гумати

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Органічне добриво PROFESSIONAL ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Органічне добриво PROFESSIONAL по всій Україні.

Також пропонуємо