Рідке комплексне добриво FORTE NPS

Код товару: #1266
Фасовка: 10.0 л.
Мінімальне замовлення: 10.0 л.
від 200,0 грн./1 л.

* Мінімальний продаж від 10 л

При купівлі 10 л - ціна від 2000 грн, 20 л - ціна від 3900 грн, 30 л - ціна 5760 грн, від 400 л - ціна 180 грн/л

Рідке комплексне добриво FORTE NPS – високоефективний універсальний засіб підтримки аграрних культур, що призначений для поліпшення їхнього живлення впродовж всього вегетативного циклу рослин, забезпечення міцного імунітету для проходження стресових етапів розвитку (погіршення температурних характеристик, застосування гербіцидів та решти агресивної хімії, сильні посухи та екстремальні опади).

Базовим компонентом даного добрива є поживний комплекс PROFESSIONAL, до якого входять гумінові, карбонові та фульвові кислоти, мінеральна композиція (з наявністю міді, цинку, марганцю), амінокислотна група, а також набір сполук, що містить представників «великої трійці» - азоту, фосфору та калію.

Форма постачання даного засобу – водорозчинний концентрат, за допомогою якого утворюють бакові суміші, що можуть вноситися засобами пульверизації (для позакореневих методів введення), чи прикореневими методами, до яких входять фертигація, введення у рядки, тощо.

Добриво характеризується широкою галуззю застосування. До неї належить вирощування ярих та озимих колосових зернових, кукурудзи, олійних, технічних, бобових, коренеплідних та овочевих культур.

Завдяки використанню цього засобу живлення господарства рослинницького комплексу можуть отримувати такі переваги:

- Стійкість рослин до негативного впливу різного роду;

- Підвищення імунних властивостей рослинного організму;

- Краще засвоєння азоту та інших поживних елементів завдяки більш доступній формі, у якій вони містяться у складі добрива;

- Простота застосування та виготовлення робочого розчину.

Виробником зазначені такі нормативи витрати при експлуатації:

- Обприскування. 1,0 – 3,0 л добрива на 1 Га, кількість обробок 1 – 2 рази у залежності від умов зростання та різновиду культури;

-Застосування разом із поливною водою (у тому числі при крапельних методах), додавання у рядки: 3,0 – 4,0 л речовини на 1 Га впродовж вегетативного циклу.

Хімелемент є офіційним дистриб'ютором виробника з географією роботи по всій території України.

Інші товари рубрики Українські гумати

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Рідке комплексне добриво FORTE NPS ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Рідке комплексне добриво FORTE NPS по всій Україні.

Також пропонуємо