Рідке органічне добриво FORTE БОР

Код товару: #1265
Фасовка: 5.0 л.
Мінімальне замовлення: 10.0 л.
від 295,0 грн./1 л.

* Мінімальний продаж від 10 л

При покупці від 10 л ціна від 2950 грн, 20 л - ціна 5800 грн, 30 л - 8640 грн, від 400 л - 276 грн/л

Рідке органічне добриво FORTE БОР – ефективний засіб, призначений для підтримки сільськогосподарських рослин, чутливих до нестачі бору.

Цей елемент є необхідним для більшості рослин, оскільки позитивно впливає на процеси запліднення квітів, на формування плодової маси, її збільшення та поліпшення її якості.

Потребу саме у цьому мікроелементі має більшість садових дерев кісточкового типу, а також більшість коренеплідних і овочевих.

Крім цього олійні, зернові злакові та кукурудза, виноград та деякі інші агрокультури.

Окрім боровмісних сполук до складу даного хімікату входять також хімічні речовини, що містять азот, фосфор та калій, а також поєднання гумінової групи (це гумат калію та калію фульват), деякі амінокислоти та допоміжні мікроелементи – марганець, цинк та мідь.

Форма, у якій виготовляється це добриво – це рідина з високою концентрацією поживних речовин, за допомогою якої виготовляють бакові суміші, призначені для пульверизаційних обробок, а також для фертигаційного внесення у площини.

Застосування рідкого органічного добрива FORTE БОР забезпечить користувачеві такі переваги:

- Постійна наявність бору та багатьох супутніх речовин, що забезпечать якісне та вчасне цвітіння аграрних культур, формування плодів та сім’янки;

- Допомога при доланні наслідків негативного впливу на рослини, що розвиваються;

- Сприяння комплексному живленню рослиних організмів та накопиченню корисних речовин напередодні можливого стресу (посуха, механічний вплив, застосування агресивної агрохімії тощо).

Норми та різновиди внесення, які зазначені розробником:

- Вводити цей засіб можна методами обприскування по зеленій масі, додаванням у ґрунт, фертигацією, крапельним поливом тощо. Кількість речовини, що має бути внесена, визначається таким чином: 800 – 1150 г на 1 Га орних площин разом з поливною водою. Кількість обробок впродовж сезону: 1 – 2 рази, у залежності від різновиду та сорту культури, а також її стану. Добриво має бути застосоване до початку періоду цвітіння рослин.

Хімелемент є офіційним дистриб'ютором виробника з географією роботи по всій території України.

Інші товари рубрики Українські гумати

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Рідке органічне добриво FORTE БОР ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Рідке органічне добриво FORTE БОР по всій Україні.

Також пропонуємо