Біодобриво захисної дії ГУМАТ-ЗАХИСТ BioACTIVE Technology

Код товару: #1268
Фасовка: 1.0 кг.
Мінімальне замовлення: 10.0 кг.
від 198,0 грн./1 кг.

* Мінімальний продаж від 10 кг

При купівлі 10 кг - ціна від 1980 грн, 20 кг - ціна від 3840 грн, 30 кг - ціна 5400 грн, 420 кг - ціна 168 грн/кг

Біодобриво захисної дії ГУМАТ-ЗАХИСТ BioACTIVE Technology – універсальний засіб підживлення сільськогосподарської рослинності з функцією захисту від цілої низки факторів негативного впливу.

Має дуже широку сферу застосування у аграрному секторі та високі показники ефективності.

Препаративна форма – водорозчинний концентрат, призначений для виготовлення бакових сумішей на водній основі.

Готові робочі розчини можуть вводитися у оброблювальні площини різними методами – обприскування, фертигація, підлив у рядок тощо.

Склад хімікату вміщує солі гумінової та фульвової кислоти, композицію, складену дикарбонових кислот та їхніх похідних, а також сполуки, що є азото-, фосфоро- та калієвмісними речовинами.

Крім цього добриво збагачене набором мікроелементів, серед яких мідь, марганець, цинк.

Застосовуватися речовина може при вирощуванні широкої номенклатури овочевих культур, баштанних рослин, деяких зернових, коренеплідних, олійних, технічних та бобових, а також виноградників, садових і декоративних дерев, ягідних і декоративних кущів.

Завдяки унікальному складу та натуральному походженню більшості використаних поживних компонентів дане добриво надає такі переваги при його експлуатації у господарствах:

- Створення усіх умов для ефективного протистояння більшості відомих збудників захворювань рослин;

- Підсилення спроможності протистояти негативним факторам впливу та виникненню патогенних утворень на тканинах рослини;

- Стимулювання внутрішніх ресурсів рослинного організму;

- Має пролонгований ефект від використання, завдяки чому поєднує лікувальну та профілактичну дію.

Норми витрати при різних методах внесення:

- Внесення розпилюванням. Робочий розчин 450 – 500 г добрива додати до 250 – 300 л води, внести пульверизаційними засобами, розподіливши по 1 Га площі. Після цього рекомендоване внесення у ґрунт (засобами крапельного поливу чи підливом) з розрахунку 1 л добрива на 1 т води, з витратою бакової суміші 10 т на 1 Га площі. Можливі аналогічні повторні обробки з інтервалами у 2 тижні;

- З метою посилення імунних властивостей також рекомендоване розпилення бакової суміші 400 – 450 г добрива на 200 – 300 л води, розподілити на 1 Га, кількість внесень 2 – 6 разів за сезон з інтервалами 1,5 – 2 тижні; 

- Профілактична обробка. Наступного дня, після дощу (або після поверхневого зрошення) провести обприскування розчином 400 – 450 г засобу на 200 – 300 л води, розхід на 1 Га. Періодичність не частіше 10 – 14 днів.

Хімелемент є офіційним дистриб'ютором виробника з географією роботи по всій території України.

Інші товари рубрики Українські гумати

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Біодобриво захисної дії ГУМАТ-ЗАХИСТ BioACTIVE Technology ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Біодобриво захисної дії ГУМАТ-ЗАХИСТ BioACTIVE Technology по всій Україні.

Також пропонуємо