Калійне органічне добриво АКТИВНИЙ КАЛІЙ

Код товару: #1267
Фасовка: 1.0 кг.
Мінімальне замовлення: 10.0 кг.
від 99,0 грн./1 кг.

* Мінімальний продаж від 10 кг

При покупці 10 кг - ціна від 990 грн, 20 кг - від 1900 грн, 30 кг - 3600 грн, від 420 кг - 84 грн/кг

Калійне органічне добриво АКТИВНИЙ КАЛІЙ – ефективний агрохімічний засіб спрямованої дії, призначений для ліквідації нестачі калію у сільськогосподарських культур.

Сприяє запобіганню ламкості стеблин, недолікам при зростанні та появі так званого «опіку» листя, зміні кольору листової маси, а також низці інших проявів дефіциту цього важливого елементу живлення.

Постачається продукт у вигляді концентрованої рідини, яку використовують при створенні бакових сумішей на основі води, що експлуатуються у якості робочого розчину при підживлюючих обробках безлічі різновидів рослинницької продукції.

А саме, різноманітних овочевих та коренеплідних культур, бобових, технічних та олійних рослин, а також деяких зернових (включно із кукурудзою) та баштанних.

Крім цього дане добриво може бути використане у садових угіддях (кісткові, горіхові, зерняткові дерева) та на площинах, що зайняті ягідними кущами.

До того ж, хімікат може використовуватися, як засіб живлення газонних трав та декоративних рослин.

Окрім сполук калію у його складі також представлені фосфор та азотовмісні сполуки, а також композиція похідних органічних кислот, великий комплекс мінералів, у складі якого цинк, мідь, молібден, бор, цинк, сірка, марганець, кобальт та інші.

Крім запобігання дефіциту калію та пов’язаних з цим проблем, застосування даного добрива забезпечує такі переваги господарствам:

- Покращує забезпечення азотом та його швидке засвоєння;

- Зміцнює імунітет;

- Сприяє поліпшенню споживацьких якостей врожаю та його кількісних характеристик;

- Завдяки наявності органічних кислот, позитивно впливає на різноманітні обмінні процеси на клітинному рівні;

- Забезпечує мікроелементне живлення рослинного організму.

Нормативи витрати речовини у залежності від методу застосування:

- Пульверизаційні засоби. При обробках малих площин розчинити 25 г добрива у 10 літрах води, рівномірно розподілити по 250 м² посадок. Для машинного введення 1 л продукту розчинити у 200 л води, розподілити отриманий розчин по 1 Га площі;

- Фертигаційне внесення (у тому числі крапельний полив та інші засоби зрошення). 1 л добрива розмішати з 400 – 500 л води, розподілити цей об’єм по 200 м² площі;

- Підлив. Робочий розчин готується з розрахунку: 25 г засобу додати до 10 л води, розмішати та підливати під рослини по мірі потреби. Для всіх випадків кількість повторень обробок може вираховуватися індивідуально, але інтервали між внесеннями не мають перевищувати 7 днів.

Хімелемент є офіційним дистриб'ютором виробника з географією роботи по всій території України.

Інші товари рубрики Українські гумати

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Калійне органічне добриво АКТИВНИЙ КАЛІЙ ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Калійне органічне добриво АКТИВНИЙ КАЛІЙ по всій Україні.

Також пропонуємо