Гідроксид калію Е525

Код товару: #1015
Фасовка: 25.0 кг.
Мінімальне замовлення: 25.0 кг.
від 39,5 грн./1 кг.

Гідроксид калію Е525 - це безбарвна кристалічна маса з яскраво вираженими лужними властивостями. Дуже гігроскопічна речовина, добре розчиняється воді. Відноситься до розряду дуже їдких хімічних сполук, при зіткненні з шкірних покривів здатне залишати хімічні опіки.

Гідроксид калію Е525 застосовується як компонент миючих і чистячих засобів. Також може використовуватися в харчовій промисловості, як харчова добавка, яка регулює кислотність продуктів харчування.

Крім цього використовується в хімічній промисловості, у ролі каталізує речовини при синтезі різних хімічних сполук. Використовує хімікат і видобувна промисловість для створення спеціалізованих розчинів, що застосовуються в бурової діяльності.

Може використовуватися речовина і в косметологічної галузі при виробництві засобів лікувальної і декоративної косметичної продукції.

А також застосовують їдкий калій (інша назва цієї речовини) у виготовленні елементів електричного живлення (акумуляторів і батарей) в якості електроліту. Затребуваний хімікат в очисних промислових заходах з очищення обладнання від жирових і інших нашарувань.

Також застосовується при створенні засобів сільськогосподарської хімії ( калійні добрива і пестициди). Використовується речовина в металургійному, целюлозно-паперовому виробництві та інших напрямках господарської діяльності.


Перейти в рубрику З'єднання калію

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Гідроксид калію Е525 ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Гідроксид калію Е525 по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Гідроксид калію Е525 в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо