Хлорид калію

Код товару: #1008
Фасовка: 50.0 кг.
Мінімальне замовлення: 50.0 кг.
від 10,5 грн./1 кг.

Хлорид калію - це кристалічна сипуча субстанція, що складається з частинок білого кольору (іноді з рожевим відтінком). Речовина повністю позбавлене ароматичних якостей, розчинні у воді, але не розчиняється в спиртах. Не токсичне, вибухо-, пожаробезопасно.

Калієва сіль соляної кислоти, утворена в результаті хімічної взаємодії кислоти з гідроксидом калію.

Хлорид калію застосовується в цілому ряді господарських напрямків діяльності. Ця речовина є сировиною для фармацевтичної галузі, необхідним для виготовлення групи медикаментозних засобів, спрямованих на лікування серцевої недостатності, ліквідації нестачі кальцію в організмі та інших захворювань.

А також хлористий калій (інша назва цього з'єднання) застосовується агропромисловим сектором в якості мінерального добрива, джерела калію для сільгоспкультур.

Також даний хімікат може бути використаний, як компонент в скляному виробництві, застосовується в хімічній індустрії, нафтогазової промисловості, в лакофарбовому виробництві та шкіряному справі. Експлуатується в харчовій промисловості, як желюючий компонент для цілого ряду продуктів і як замінює натрій добавка до харчової солі.


Перейти в рубрику З'єднання калію

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Хлорид калію ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Хлорид калію по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Хлорид калію в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо