Бікарбонат калію (E501)

Код товару: #1012
Фасовка: 25.0 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

Бікарбонат калію (Е501) - це порошкоподібна субстанція, що складається з кристалічних частинок моноклінної форми, позбавлених колірних і ароматичних характеристик. Розчиняється в воді, але слабо розчиняється в спиртах.

Бікарбонат калію (Е501) застосовується в харчовій промисловості в якості харчової добавки стабілізуючого і кислотно-регулюючого впливу, а також, як розпушувач для деяких продуктів.

Додається цей компонент в продукцію переробки молока, в жельованого кондитерські та какао містять вироби. А також в джеми, газовані і соковмісні напої та інші продукти.

Крім харчового виробництва використовується у фармацевтиці, як інгредієнт лікарських засобів, необхідних для лікування відхилень, пов'язаних з нестачею калію в організмі. Застосовується дана речовина і у ветеринарній галузі з аналогічними цілями. А також затребуване в якості компонента наповнюють сумішей для первинних засобів пожежогасіння (вогнегасників).


Перейти в рубрику З'єднання калію

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Бікарбонат калію (E501) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Бікарбонат калію (E501) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Бікарбонат калію (E501) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо