Бісульфат калію (Е228)

Код товару: #1009
Фасовка: 25.0 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

Бісульфат калію (Е228) - це сипучий кристалічний порошок, утворений білими ромбічними кристалами. Речовина відрізняється підвищеною гігроскопічністю, розчинність в воді і зовсім не розчиняється в жирах, спиртах та оліях. Не має виразних ароматичних властивостей.

Бісульфат калію (Е228) застосовується в харчовому промисловому виробництві в якості харчової добавки (індекс Е228), що використовується при виробництві продуктів з фруктів і овочів, а також затребуваною у виноробній галузі.

Функціями даного компонента виробництва є фіксація забарвлення продукту, регулювання кислотності, відбілювання, а також консерваційні дію.

Експлуатує даний хімікат і металургійна галузь, в ній він необхідний для формування флюсів.

Крім того, використовується калію гидросульфат (інша назва цієї хімічної речовини) в розділі аналітичної хімії як компонент дослідницької діяльності, необхідного для трансформації деяких з'єднань в швидкорозчинні форми.


Перейти в рубрику З'єднання калію

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Бісульфат калію (Е228) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Бісульфат калію (Е228) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Бісульфат калію (Е228) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо