Глюконат кальцію

Код товару: #438
Фасовка: 50.0 кг.
Мінімальне замовлення: 50.0 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

Кальцій глюконат - порошкоподібна субстанція білого кольору, зернистої структури, відрізняється низькою розчинністю у холодній воді, і практично нерозчинна ні у спиртах, ні у ефірах. Однак добре розчиняється у гарячій воді.

В якості сировини кальцій глюконат застосовується у фармацевтичній промисловості. За своїми фармакологічними параметрами речовина володіє протизапальними, протиалергічними, кровоспинними якостями. Може випускатися у таблетованому вигляді і в дозованому порошковому.

З порошку готуються розчини для внутрішньовеного або внутрішньом'язового введення в організм пацієнта. Має певні протипоказання для деяких груп пацієнтів із підвищеною індивідуальною чутливістю до препарату.

Однак дуже ефективний при лікуванні гепатиту, токсичних ураженнях печінки, ефективний при отруєннях широкою групою токсинів і при придушенні алергічних реакцій.


Перейти в рубрику Ветеринарні та фармацевтичні субстанції

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Опис Білі кристали або порошок
Масова частка основної речовини,% 99,0 - 101,0
Ідентифікація Повинен відповідати вимогам
Чистота розчину Повинен відповідати вимогам
Втрати при висушуванні,% ≤ 2,0
Редукуючі речовини,% ≤ 1,0
Сульфати (SO4),% ≤ 0,05
Хлориди (CI),% ≤ 0,07
Важкі метали (Pb),% ≤ 0,002
Миш’як, проміле ≤ 3
Органічні летючі домішки Повинні відповідати вимогам
Виробник Китай
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Глюконат кальцію ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Глюконат кальцію по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Глюконат кальцію в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо