Вазелін білий

Код товару: #417
Фасовка: 10.0 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

Вазелін білий - найстаріший із застосовуваних по сьогоднішній день косметичних і фармацевтичних засобів. Служить основою для безлічі розробок в області косметології, однак застосовується і у чистому вигляді. Необхідний в тих випадках, коли потрібно пом'якшити та зволожити шкіру, швидко і ефективно позбутися від сверблячки, потертостей і роздратувань на ній. А величезна кількість мазей і косметичних кремів на його основі, що з'являються на сьогоднішньому ринку, використовують природні можливості вазеліну, якісно доповнюючи їх.

У чистому ж вигляді масово білий вазелін застосовується у ветеринарії. Де він може бути, як лікувально-профілактичним засобом, необхідним для обробки пошкоджених зовнішніх тканин тварини, так і застосовуватися в якості засобу попередньої обробки шкіри для виконання різних лікуючих заходів з худобою. Змазування наконечників клізм, газовиводних трубок, катетерів і інших. Рідкісне поєднання доступності засобу, популярності в призначеному для користувача середовищі, простоти і ефективності використання.

Схожі товари: Вазелінове масло і Вазелінове масло liquidum


Перейти в рубрику Ветеринарні та фармацевтичні субстанції

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Температура застигання, °С 50,0 - 56,0
Температура каплепадіння, °С 35,0 - 70,0
Проникнення 140 - 160 (1/10 мм)
Колір Lovibond 0,0 ,,, 0,5 У
Кінетична в'язкість при 100 °С, cSt 5,0 - 9,0
Ідентифікація Відповідає
Кислотність або лужність Згідно з методом випробування
Сульфатна зольність,% 0,00 - 0,05
Запах Не має запаху, якщо розтерти в руці
Виробник Німеччина
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Вазелін білий ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Вазелін білий по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Вазелін білий в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо