Пропіленгліколь

Код товару: #169
Фасовка: 200.0 л.
Мінімальне замовлення: 200.0 л.
1 л. = 1.175 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера


Пропіленгліколь - один з продуктів переробки нафти. Виглядає як прозора рідина зі слабким, хоча і досить характерним запахом, в міру в'язка, але досить текуча. Відноситься до класу двоатомних спиртів, не є токсичною речовиною і має слабкий смак, який може класифікуватися як трохи солодкуватий.

Пропіленгліколь застосовується при виробництві косметичної продукції, продуктів харчування, виробництві тютюнових виробів, комбікормів.

Важливою властивістю цієї речовини, що послужило тому, що вона виявилася затребуваною в настільки різноманітних видах виробництва, є її здатність притягувати вологу і утримувати її.

Як наслідок, будь-який продукт косметології або харчового виробництва, в якому є пропіленгліколь, набуває необхідні зволожуючої і пом'якшуючої якості, і зберігає їх протягом всього часу користування.

У згаданому вже тютюновому виробництві з'єднання однаково ефективно застосовують і для виробництва звичайних сигарет і для заправки їх електронних аналогів.

Для електронних сигарет можна також купити Гліцерин.


Перейти в рубрику Ветеринарні та фармацевтичні субстанції

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Фасовка Бочка
Вага 215 кг
Масова частка основної речовини,% 99,5
Щільність при 25 С, г/см3 1,035 - 1,037
Вода (Карл Фішер),% 0,20
Кислотність, mL 0,20
Залишок після спалювання,% 0,007
Хлориди (CI),% ≤ 0,007
Важкі метали (Pb),% ≤ 0,0005
Сульфати (SO4),% ≤ 0,006
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Пропіленгліколь ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Пропіленгліколь по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Пропіленгліколь в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо