Харчова клітковина

Код товару: #992
Фасовка: 25.0 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

Харчова клітковина - це натуральний полісахарид, який є обов'язковим компонентом всіх рослинних організмів на планеті.

Незважаючи на те, що дана речовина не перетравлюється травною системою людини, його застосування має велике значення для здоров'я.

Комплексний вплив цієї речовини включає в себе очищення травного і шлунково-кишкового тракту від шлаків, токсинів, а також позбавляє від надлишків цукру і холестерину.

Харчова клітковина застосовується у виробництві великого переліку продуктів харчової галузі.

Застосовують її для виготовлення ковбасних виробів, у виробництві напівфабрикатів (м'ясного, овочевого, мучного типу), в продукції пекарського виробництва і при готуванні тесту. Також, в макаронних виробах, компонентах кондитерського виробництва, в харчових продуктах екструдованого типу (снеки, сухі сніданки, пластівці і так далі).

Використовується цей компонент при виготовленні приправ і заправок, різних молочних продуктів, а також спеціальних видів напоїв (частіше, дієтичних). Може входити до складу кормів для домашніх вихованців.


Перейти в рубрику Харчові добавки

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Харчова клітковина ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Харчова клітковина по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Харчова клітковина в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо