Пирофосфат натрію (Е450)

Код товару: #991
Фасовка: 25.0 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

Пирофосфат натрію (Е450) - це білий кристалічний порошок, зі стійким характерним запахом, який не має смаку.

Набув широкого застосування в харчовому виробництві, як харчова добавка комплексної дії.

Харчова добавка Е450 (так умовно позначається дане з'єднання) використовується в якості емульгатора, буферного речовини, підсилювача смаку, регулятора кислотності і комплексоутворюючою компонента.

Допомагає продуктам зберегти необхідну кількість вологи, витримувати необхідну консистенцію, зупиняти окислювальні процеси і підтримувати належний рівень смакових якостей і споживчих характеристик.

Пирофосфат натрію (Е450) застосовується при виготовленні консервованих продуктів. Це можуть бути продукти з м'яса, риби, морепродукти.

Може застосовуватися у виробництві хлібобулочних виробів, кондитерської продукції та інших. А також в промисловій переробці молока та виготовленні молочних і кисломолочних продуктів.

Крім харчової промисловості дане з'єднання може використовуватися в целюлозно-паперовій галузі, у виробництві різних миючих засобів та іншої побутової хімії, в гальванопластике і в інших галузях виробництва.


Перейти в рубрику Харчові добавки

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Пирофосфат натрію (Е450) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Пирофосфат натрію (Е450) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Пирофосфат натрію (Е450) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо