Цитрат натрію (E331)

Код товару: #973
Фасовка: 25.0 кг.
від 27,5 грн./1 кг.

Цитрат натрію (Е331) - це сипуча, порошкоподібна субстанція, що складається з білих кристалічних частинок з сильним кисло-солоним смаком. Застосовується в промисловому харчовому виробництві в якості харчової добавки.

Основною функцією цього інгредієнта є регуляція кислотності продукту.

Може застосовуватися при виготовленні таких харчових продуктів: желейні десерти та інші кондитерські вироби, а також газовані, соковмісні та безалкогольні напої.

Використовують натрій лимоннокислий (інше найменування цієї хімічної сполуки) в сиродельческом виробництві. У цій галузі він використовується в якості плавники, що застосовується при випуску плавлених сирних продуктів.

Затребуваний так само, як самостійна різновид спецій з оригінальними смаковими якостями.

Крім харчової галузі, цитрат натрію (Е331) застосовується, як обов'язковий компонент лабораторно-дослідницької діяльності і в медицині.

Е331 - має таку властивість, як здатність перешкоджати згортання крові. Входить до складу деяких ліків, вироблених фармацевтичною галуззю.


Перейти в рубрику Харчові добавки

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Цитрат натрію (E331) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Цитрат натрію (E331) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Цитрат натрію (E331) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо