Pіботайд

Код товару: #401
Фасовка: 5.0 кг.
від 390,0 грн./1 кг.

Pіботайд застосовується при виготовленні різноманітних продуктів промислової переробки риби і м'яса, макаронних виробів (як правило, швидкого приготування), сухих супових концентратів, приправ, соусів, заправок.

Використовується в кондитерському виробництві (чіпси, печиво) і в приготуванні інших продуктів харчування.

Застосовують цю речовину в якості підсилювача смаку ефективного і узконаправленного дії, що надає продукту його природний смак, але ніяк не впливає на його зовнішній вигляд та інші якості.

Є сумішшю гуанілат натрію і іонізатор натрію. Позначається, як I + G.

Pіботайд в чистому вигляді виглядає, як біла кристалічна речовина, з чудовими показниками розчинності в воді.

Даний реактив при високій розчинності відрізняє низька гігроскопічність. До того ж він позбавлений токсичних властивостей і характеризується незвичайним ефектом впливу на людські органи смаку при прийомі всередину.

Ця речовина помітно підсилює смакові якості продуктів і усуває при цьому їх негативні риси, такі як сторонні присмаки, або запахи.

Перейти в рубрику Харчові добавки

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Pіботайд ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Pіботайд по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Pіботайд в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо