Натрій фосфорнокислий (Е339)

Код товару: #398
Фасовка: 25.0 кг.
Мінімальне замовлення: 25.0 кг.
від 65,0 грн./1 кг.

Натрій фосфорнокислий (Е339) - це кристалічна речовина, що складається з безбарвних, прозорих частинок. Розчиняється в воді, але майже не розчиняється в етиловому спирті, характеризується хорошими емульгуючими властивостями.

У зв'язку з цим, хімікат виявився затребуваним компонентом в безлічі харчових виробництв, в яких він відомий, як харчова добавка Е339, що виконує цілий набір функцій.

Використовується вона в якості емульгатора, солі-плавники для виробництва різних сортів плавлених сирів, декрісталлізатора молока, що запобігає згортання і поява в ньому згустків.

А також в кондитерському промисловому виробництві це з'єднання затребуване в якості регулятора кислотності при виготовленні желейних десертів та іншої продукції.

Натрій фосфорнокислий (Е339) застосовують ще, як кормову добавку для деяких галузей тваринницького комплексу і в якості спеціальної присадки для виробництва антифризу.

У комунальному господарстві за допомогою цієї речовини борються з крижаними нашаруваннями на дорогах і тротуарах, а також в різних галузях рослинництва ця речовина використовують в якості фунгіциду.


Перейти в рубрику Харчові добавки

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
рН (1% -ного розчину) 8,4 - 9,3
Масова частка основної речовини,% ≥ 98,0
P2O5,% 49,5 - 51,0
Речовини нерозчинні в воді,% ≤ 0,20
Втрати при висушуванні,% ≤ 0,50
Насипна щільність, г / см3 0,70 - 1,10
Фториди, мг / кг, не більше ≤ 10,0
Важкі метали, мг / кг ≤ 10,0
Як, мг / кг ≤ 1,0
Свинець (Pb), мг / кг ≤ 1,0
Ртуть, мг / кг ≤ 0,10
Кадмій, мг / кг ≤ 1,0
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Натрій фосфорнокислий (Е339) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Натрій фосфорнокислий (Е339) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Натрій фосфорнокислий (Е339) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо