Натрій лимоннокислий (Е331)

Код товару: #394
Фасовка: 25.0 кг.
від 28,0 грн./1 кг.

Натрій лимоннокислий (Е331) - це білий, кристалічний порошок, утворений дрібними кристалами з характерним, чітко вираженим солоно-кислий смак.

Має кілька промислово-господарських галузей застосування. Застосовується в медицині як реактив, що перешкоджає згортанню крові, і використовуваного для забору крові для аналізів.

Експлуатується також і в фармакології в вигляді сировини для виробництва деяких лікарських препаратів. Однак, в більшій мірі, ця хімічна речовина застосовується в харчовому виробництві.

Натрій лимоннокислий (Е331) застосовують при виготовленні продуктів харчування в двох напрямках. По-перше, його оригінальний смак послужив тому, що ця речовина в чистому вигляді можна використовувати, як спецію.

А, по-друге, і помітно частіше в харчовій галузі його використовують, як харчову добавку Е331, регулюючу кислотність продукту.

На цій посаді речовина, що використовується при виготовленні газованих фруктових напоїв, десертних виробів желейного типу в кондитерському виробництві.

Також даний хімікат використовують в якості речовини-плавники в сироваріння, де він використовується для виробництва плавлених сирів.


Перейти в рубрику Харчові добавки

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Натрій лимоннокислий (Е331) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Натрій лимоннокислий (Е331) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Натрій лимоннокислий (Е331) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо