Нефрас (65/80)

Код товару: #958
Фасовка: 200.0 л.
Ціну уточнюйте у менеджера

Нефрас (65/80) - це   представник групи нафтових розчинників. Безбарвне, рідке, прозоре хімічна речовина із запахом, схожим на запах бензину. Горючий, схильний до швидкого випаровування при перебуванні в відкритих ємностях.

Чудово справляється з розчиненням і зниженням рівня в'язкості безлічі органічних речовин. Малотоксичний, не викликає негативної реакції при зіткненні з шкірних покривів.

Пари речовини не вважаються небезпечними для життєво важливих функцій організму людини, проте тривалий вплив випарів здатне викликати певні негативні наслідки. Тому застосування речовини без використання в робочих приміщеннях вентиляційних пристроїв не рекомендується.

Застосовується нефрас (65/80) як розчинник при роботі з багатьма органічними речовинами. З його допомогою розчиняють епоксидні смоли, лакофарбові матеріали, масляні речовини.

Відмінні розчиняють здатності цієї сполуки послужили тому, що воно часто застосовується для очисних заходів і в якості миючого засобу для технічних і інших різновидів забруднень, характерних для підприємств машинобудівної галузі.


Перейти в рубрику Розчинники

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
вид розчинника неорганічний
Тип використання універсальний
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Нефрас (65/80) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Нефрас (65/80) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Нефрас (65/80) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо