Розчинник 647

Код товару: #877
Фасовка: 10.0 л.
1 л. = 0.885 кг.
від 37,0 грн./1 кг.

Розчинник 647 - це рідке хімічна речовина з сильним і специфічним запахом. Продукт змішування толуолу, бутилацетата, етилацетату і бутилового спирту. Зазвичай безбарвне, але може мати легку жовтизну різного ступеня насиченості.

Є легкозаймистою реактивом з певними токсичними властивостями. Схильне до швидкого випаровування з відкритих ємностей. Тривале вдихання парів цієї речовини може викликати подразнення слизових оболонок людини. Тому небажано застосування цього розчинника в виробничих і складських приміщеннях без вентиляції. А безпосередня робота персоналу з розчинником повинна виконуватися з використанням спецодягу.

Застосовується розчинник 647 в малярних роботах для розчинення лакофарбових речовин. Дуже затребуваний автомалярних підприємствами, що спеціалізуються на кузовних роботах (шпаклівка, грунтовка, фарбування та ін.). З його допомогою коректують необхідної консистенції нітролаків, нітроемалей, шпаклівок і інших матеріалів, що застосовуються в автомобільній малярської галузі.


Перейти в рубрику Розчинники

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Розчинник 647 ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Розчинник 647 по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Розчинник 647 в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо