Флотореагент-оксаль Т-92

Код товару: #363
Фасовка: 200.0 л.
1 л. = 1.12 кг.
від 26,0 грн./1 кг.

Флотореагент-оксаль Т-92 - це рідка, прозора і горюча речовина жовтого кольору. Колір речовини може мати безліч відтінків від блідо жовтого, до майже коричневого. Володіє не яскраво вираженим, але відчутним запахом. Має сильні розчиняють властивості, завдяки чому, речовина виявилося затребуваним в безлічі виробничих циклів в хімічній промисловості.

Застосовують флотореагент-оксаль Т-92 в якості розчинника і пластифікатора в самих різних технологічних процесах. Використовується він у виробництві поліетиленових плівок різного призначення, лінолеуму, шпалер, синтетичних шкір, гумових сумішей, поліефірних і епоксидних компаундів, герметиків для будівельної галузі, полівінілацетадних дисперсій і для багатьох інших ПВХ матеріалів.

Застосовується Т-92, як розчинник для лакофарбових матеріалів, що дозволяє підвищити плинність барвника, зменшити його витрати і збільшити якість одержуваних пофарбованих поверхонь. Є компонентом при отриманні гідравлічних рідин різного призначення.

Перейти в рубрику Розчинники

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Флотореагент-оксаль Т-92 ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Флотореагент-оксаль Т-92 по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Флотореагент-оксаль Т-92 в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо