Розчинник Р-5 / Р-5 АП

Код товару: #354
Фасовка: 10.0 л.
1 л. = 0.8 кг.
від 47,0 грн./1 кг.

Розчинник Р-5 / Р-5 АП - це безбарвна і прозора рідина, в деяких випадках здатна мати жовтуватий відтінок. Отримують цю речовину за допомогою змішування цілого набору компонентів, в якому можна виділити кетони, ароматичні вуглеводні, складні ефіри, органічні різновиди розчинників та інші хімічні реактиви.

Дана речовина відрізняють високий рівень летючості, вогненебезпечності, певна токсичність. Що вплинуло на режими зберігання і експлуатації з'єднання в виробничих цілях. Зберігання - в міцно закупореній тарі. Всі технологічні процеси з його участю повинні проводитися в добре вентильованих виробничих приміщеннях із застосуванням персоналом індивідуальних засобів захисту органів дихання і шкірних покривів.

Розчинник Р-5 / Р-5 АП застосовується для розчинення лакофарбових матеріалів безлічі типів. Зазвичай цей розчинник використовується при розчиненні барвників, синтезованих на основі епоксидних, поліакрілатних, перхлорвінілових і інших видів смол.

Дана речовина, будучи підмішаним до барвників, дозволяє якісно поліпшити нанесення фарбувального складу і отримати чудові результати фарбування. Поверхні, після висихання мають достатню міцність забарвлення і позбавлені неоднорідностей і інших подібних дефектів.

Перейти в рубрику Розчинники

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Розчинник Р-5 / Р-5 АП ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Розчинник Р-5 / Р-5 АП по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Розчинник Р-5 / Р-5 АП в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо