Етоксипропанол

Код товару: #340
Фасовка: 10.0 л.
1 л. = 0.91 кг.
від 130,0 грн./1 кг.

Етоксипропанол - це   прозора, безбарвна рідина з характерним запахом, властивим всіх ефірах. Має чудові розчиняють якості, що використовуються при наданні потрібної консистенції різних барвним речовин.

Застосовується етоксіпропанол в друкованої галузі, особливо популярний у флексографічні друковані виробництві. У цій області стали в нагоді його властивості, що сприяють уповільненню висихання нанесеного фарбувального матеріалу. Що надає забарвленні необхідний рівень поверхневого натягу і необхідну рівномірність висихання після нанесення.

Крім цього, розчиняють за допомогою Етоксипропанол різні види смол, синтетичних і натуральних, ефіри целюлози. Також застосовується як розчинник при формуванні автомобільних покриттів, при виробництві клейових складів.

Крім цього, має протиморозними характеристиками, завдяки чому використовується в якості спеціальної присадки до авіаційного палива. Є важливим компонентом при виробництві деяких косметичних засобів. Служить очищувачем для електричних приладів, очищає металеві та скляні поверхні.


Перейти в рубрику Розчинники

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Етоксипропанол ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Етоксипропанол по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Етоксипропанол в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо