Етилцелозольв

Код товару: #339
Фасовка: 200.0 л.
Мінімальне замовлення: 200.0 л.
1 л. = 0.95 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

Етилцелозольв прозоре, рідке хімічна речовина з різким запахом, властивим спиртів. За хімічною будовою відноситься до ефірів, чудово розчиняється в воді, також змішується зі спиртами, іншими ефірами, і ще масою розчинників органічного походження. Крім того, це з'єднання саме здатне використовуватися в якості розчинника. З його допомогою розчиняють ацетати целюлози і нітрати.

Застосовують етилцелозольв для розчинення лакофарбових речовин різного типу і складу. Крім того, використовується ця речовина для очищення різних поверхонь від всіляких забруднень, включаючи такі специфічні забруднення, як нагар, кіптява.

Застосовується для зняття застарілих лакофарбових матеріалів. Експлуатують його в цій якості у видавничій справі. В авіаційній галузі використовується етилцелозольв, як протиморозна присадка до палива. Крім цього, в якості добавки, що запобігає змішування продуктів нафтопереробки з спиртами.

Речовина є легкозаймистою рідиною. Випари речовини здатні негативно впливати на слизові оболонки людини. Прийом всередину викликає сильне отруєння навіть в малих кількостях.

Перейти в рубрику Розчинники

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Зовнішній вигляд Безбарвна, прозора рідина
Масова частка основної речовини,% 99,94
Вологість,% 0,037
Дістіляціонная область оС 133,81 - 134,81
Кислотність,% 0,0018
Колір, Pt-Co 5
Країна виробник Китай
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Етилцелозольв ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Етилцелозольв по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Етилцелозольв в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо