Циклогексанон h

Код товару: #321
Фасовка: 200.0 л.
Мінімальне замовлення: 200.0 л.
від 20 000,0 грн./1 шт.

Циклогексанон ч - безбарвне, рідке, рухливе речовина, що відрізняється дуже сильним, різким і характерним запахом. Є токсичним, неприпустиме попадання в організм навіть мінімальної кількості. Дуже шкідливі випаровування, що несприятливо діють на слизові оболонки.

Застосовується циклогексанон ч при виробництві лакофарбових речовин різного призначення в якості розчинника. Ці ж властивості речовини також застосовуються для розчинення нітратів і ацетатів целюлози, натуральних смол, жиру, воску і ПВХ. Використовують речовина в якості реактиву для лабораторних досліджень, для створення деяких різновидів герметиків та іншого.

Велика частина виробленого в хімічній індустрії циклогексанона йде в подальшу переробку в якості сировини для отримання синтетичних поліамідів.


Перейти в рубрику Розчинники

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Масова частка основної речовини,% 99,8
Вода,% 0,100
колір HAZEN 20
Щільність при 20оС, г / см3 0,944 - 0,948
Індекс рефракції при 20 ° С 1,448 - 1,4510
Країна виробник Нідерланди
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Циклогексанон h ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Циклогексанон h по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Циклогексанон h в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо