Тетралін, 1,2,3,4-тетрагідронафталін

Код товару: #318
Фасовка: 10.0 л.
1 л. = 1.0 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

Тетралін, 1,2,3,4-тетрагідронафталін - це безбарвна рідка хімічна сполука з дуже характерним запахом, властивим нафталіну. Розчинна в органічних розчинюючих речовинах, але не розчиняється у воді. У природному стані входить до складу дизельних фракцій нафти і кам'яновугільного масла.

Застосовується тетралін, 1,2,3,4-тетрагідронафталін як розчинник лакофарбової продукції, а також у комплексі заходів з видалення жирових нашарувань з різних поверхонь. Крім того, речовина може використовуватися для отримання компонентів різних барвників і як присадка до моторних змащуючих матеріалів.


Перейти в рубрику Розчинники

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Тетралін, 1,2,3,4-тетрагідронафталін ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Тетралін, 1,2,3,4-тетрагідронафталін по всій Україні.

Також пропонуємо