Гексілгліколь

Код товару: #300
Фасовка: 10.0 л.
Ціну уточнюйте у менеджера

Гексілгліколь речовина, похідне з етиленгліколю. Відноситься до ефірів, слабо розчиняється у воді, має чудові розщеплюють характеристики. Тому є ефективним розчинником або може бути компонентом більш складних розчиняють речовин.

Застосовується гексілгліколь в хімічних очищувальних процесах з тканинами і виробами з них. Також речовина може бути складовою Аппретури для шкіряного виробництва. Відмінно зарекомендував себе як розчинник для лакофарбових покриттів.

Речовина вигідніше купувати оптом, оскільки Ви отримуєте істотну знижку.


Перейти в рубрику Розчинники

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Гексілгліколь ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Гексілгліколь по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Гексілгліколь в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо