Тукосуміш 4 17 40

Код товару: #845
Фасовка: 1.0 т.
Ціну уточнюйте у менеджера

Тукосуміш 4 17 40 - це комплексне добриво, яке підходить для всіх сільськогосподарських культур, що надає ефективний вплив на врожайність. Випускається у вигляді гранул. Це дає можливість рівномірно розподілити добриво по всій оброблюваній території.

До складу входять життєво важливі речовини, без яких нормальний ріст рослин неможливий. Застосовуючи дане добриво, рослинні культури отримують всі необхідні поживні мікроелементи у доступній формі. За рахунок цього, коренева система швидше формується, а зростання зеленої маси рослини відчутно прискорюється і врожай швидше дозріває.

Поліпшуються смакові якості плодів, так як в них накопичується велика кількість рослинного цукру, що також грає важливу роль при зберіганні врожаю. Повільно вимивається з грунту грунтовими водами і тривалий час живить рослини.

Тукосуміш 4 17 40 застосовується як основне добриво під орання, у весняний період часу. Також ефективно може застосовуватися під час всього періоду розвитку і зростання культур, як підгодівля. Дане добриво можна використовувати для всіх типів грунтів. Перед застосуванням необхідно ознайомитися з нормами внесення.

З повним асортиментом тукосуміші ви можете ознайомитись на цій сторінці


Рубрика Комплексні добрива

  Номери телефонів відділу продажів

  Графік роботи менеджерів

  Понеділок - п'ятниця

  з 9:00 - 18:00

  Купити
  Немає характеристик
  Немає додаткових характеристик

  Оплата та доставка

  Купити Тукосуміш 4 17 40 ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

  Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

  Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Тукосуміш 4 17 40 по всій Україні.

  Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Тукосуміш 4 17 40 в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

  Також пропонуємо