Діамофоска нпк 10 26 26

Код товару: #218
Фасовка: 1.0 т.
Мінімальне замовлення: 1.0 т.
Ціну уточнюйте у менеджера

Діамофоска нпк 10 26 26 - це високоякісне і затребуване мінеральне добриво, яке не містить в собі шкідливих нітратів. Хімічна формула: (NH4) 2HPO4.

Завдяки цьому йому надають перевагу не тільки аграрні компанії, але і фермери, садівники і городники.

Діамофоска нпк 10 26 26 містить в собі всі необхідні поживні речовини для найбільш швидкого і правильного росту сільськогосподарських рослин, що позитивним чином впливає на якість і кількість врожаю.

Крім цього, врожай набагато довше зберігається, а також здатний витримати транспортування на далекі відстані без втрати своїх якостей.
Застосування діаммофоски нпк 10 26 26 дуже затребуване у багатьох аграрних підприємствах. Використання як в сухому, так і в рідкому вигляді значно розширює можливості її застосування.

Може використовуватися як основне добриво або як міжрядова підгодівля, під час всього періоду росту культур. Допускається застосування у сукупності з іншими комплексними добривами і відмінно підходить для будь-якого типу грунту.

Діамофоска нпк 10 26 26 відмінно зарекомендувала себе при вирощуванні розсади, так як дане добриво допомагає підвищити відсоток сходу рослин, при цьому розсада швидко формується і набирає у зростанні.


Схожі товари: Діамофоска нпк 4 20 20 і Діамофоска нпк 8 24 24

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
N: P: К 10%: 26%: 26%
Масова частка амонійного азоту,% не менше 10
Массвая частка загальних фосфатів, в перерахунку на Р2О5,% не менше 26
Масова частка калію, в перерахунку на К2О,% не менше 26
Масова частка води,% 1,5 +/- 0,3
Гранулометричний склад, масова частка гранул розміром менше 1 мм,%, не більше 3
Гранулометричний склад, масова частка гранул розміром від 1 мм до 6 мм,%, не менше 97
Гранулометричний склад, масова частка гранул розміром менше 6 мм,% 100
Статична міцність гранул, МПа (кгс / см 2), не менше 3 (30)
Нещільність,% 100
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Діамофоска нпк 10 26 26 ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Діамофоска нпк 10 26 26 по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Діамофоска нпк 10 26 26 в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо