Сульфат марганцю (марганець сірчанокислий)

Код товару: #202
Фасовка: 50.0 кг.
Мінімальне замовлення: 50.0 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

  Сульфат марганцю (марганець сірчанокислий) - високоефективне комплексне добриво, головними складовими якого є - марганець і сірка. Ці елементи дуже важливі для формування і швидкого зростання сільськогосподарських культур.

  Випускається у вигляді кристалів, що дає можливість рівномірно розподіляти добриво по всій площі ділянки. Хімічна формула: MnSO4 5H2O

  Крім цього, сульфат марганцю служить надійним бар'єром для рослин від всіляких інфекційних і грибкових захворювань. Основне застосування сульфату марганцю (марганцю сірчанокислого) - використання в якості мікродобрива.

  Наприклад, аграрними компаніями використовується як основна заправка для грунтової суміші сукупно з іншими комплексними добривами. На захищених грунтах застосовується в якості підгодівлі. Також може використовуватися як основне добриво, але лише для рослин, які вимагають багато марганцю і сірки під час усього вегетаційного періоду.

  Для всіх інших рослин рекомендовано використовувати у комплексі з іншими добривами. Має тривалий, пролонгований ефект, але це залежить від кислотності грунту.

  При високій кислотності грунту добриво стає менш рухливим, тому перед внесенням сульфату марганцю рекомендується провести розкислення грунту відповідними речовинами, що дозволить добриву засвоюватися рослинами в легкодоступній формі.

  Номери телефонів відділу продажів

  Графік роботи менеджерів

  Понеділок - п'ятниця

  з 9:00 - 18:00

  Купити
  Країна виробник Китай
  Масова частка основної речовини,% 98,4
  Mn,% 31,86
  As,% 0,0001
  Pb,% 0,0005
  Кадмій (кд),% 0,0006
  Нерозчинні у воді речовини,% 0,03
  Розмір частинок 60 mesh,% 95,0
  Немає додаткових характеристик

  Оплата та доставка

  Купити Сульфат марганцю (марганець сірчанокислий) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

  Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

  Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Сульфат марганцю (марганець сірчанокислий) по всій Україні.

  Також пропонуємо