Тукосуміш 6 26 30

Код товару: #844
Фасовка: 1.0 т.
Мінімальне замовлення: 1.0 т.
Ціну уточнюйте у менеджера

Тукосуміш 6 26 30 - це комплексне добриво, яке забезпечує значне збільшення показника врожайності будь-якої сільськогосподарської культури. Форма випуску - різнокольорові гранули. Дане мінеральне добриво містить в собі всі необхідні поживні речовини для нормального розвитку рослини, включаючи азот і фосфор.

При цьому в ньому не міститься небезпечних для здоров'я людини нітратів і токсинів. Гарантований результат підвищення врожайності - забезпечує постійний попит на тукосуміш серед досвідчених агрономів і фермерів, які є основними споживачами даного добрива.

За рахунок цього, вирощувані рослини, отримують в рівних кількостях всі необхідні поживні речовини. Коренева система активно розвивається, стимулюючи швидке зростання наземної частини рослини.

Урожай формується і дозріває набагато швидше, а тривалість його зберігання збільшується в кілька разів.

Тукосуміш 6 26 30 застосовується в якості кореневого та позакореневого підживлення для різних сільськогосподарських культур. Використовується протягом усього вегетаційного періоду. Для досягнення максимального ефекту, добриво необхідно вносити навесні, за пару днів перед культивацією.


З повним асортиментом тукосуміші ви можете ознайомитись на цій сторінці


Рубрика Комплексні добрива

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Тукосуміш 6 26 30 ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Тукосуміш 6 26 30 по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Тукосуміш 6 26 30 в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо