Тукосуміш 3 14 42

Код товару: #843
Фасовка: 1.0 т.
Ціну уточнюйте у менеджера

  Тукосуміш 3 14 42 - є ефективним мінеральним добривом, якому віддають перевагу більшість агрономів і фермерів. Містить у собі всі необхідні поживні речовини, які легко засвоюються рослинами, що сприяє швидкому розвитку кореневої системи і стрімкому зростанню зеленої маси рослинних культур.

  Плоди накопичують в собі велику кількість цукру, що позитивно впливає на їх смакові якості. Дане добриво практично не вимивається з грунту грунтовими водами, за рахунок чого живить культури протягом усього сезону.

  Тукосуміш 3 14 42 застосовується у якості основного добрива або підживлення всіх сільськогосподарських культур. Найкращий ефект досягається, при внесенні у весняний період часу, перед посівом або висадкою культивованих рослин. Дане добриво можна застосовувати восени, протягом усього вегетаційного періоду або під оранку.

  Введення надмірної кількості добрива може негативно позначитися як на зростанні так і на самому врожаї, тому перед застосуванням добрива необхідно уважно ознайомитися з рекомендаціями щодо використання.

  З повним асортиментом тукосуміші ви можете ознайомитись на цій сторінці


  Рубрика Комплексні добрива

  Номери телефонів відділу продажів

  Графік роботи менеджерів

  Понеділок - п'ятниця

  з 9:00 - 18:00

  Купити
  Немає характеристик
  Немає додаткових характеристик

  Оплата та доставка

  Купити Тукосуміш 3 14 42 ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

  Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

  Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Тукосуміш 3 14 42 по всій Україні.

  Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Тукосуміш 3 14 42 в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

  Також пропонуємо