Тукосуміш 4 18 36

Код товару: #842
Фасовка: 1.0 т.
Ціну уточнюйте у менеджера

  Тукосуміш 4 18 36 - дуже популярне і затребуване комплексно-мінеральне добриво, яке сприяє правильному і швидкому розвитку кореневої системи, а також стрімкому зростанню вирощуваних культур. Основні споживачі даного добрива - це агрономи, фермери, садівники і городники.

  Це обумовлено високою ефективністю добрива, при відсутності у складі небезпечних для здоров'я нітратів. У добриві знаходяться найважливіші речовини, які потрібні для повноцінного розвитку культур. При використанні, значно підвищується якість і кількість врожаю, а смак плодів і овочів стає на порядок вище.

  Тукосуміш 4 18 36 застосовується для будь-яких типів грунтів і підходить для всіх сільськогосподарських культур. Для досягнення максимальних результатів, за рекомендаціями агрономів, добриво найкраще вносити навесні, за кілька днів до посіву або висадки культур.

  Можна застосовувати як основне добриво або як підгодівлю під час всього сезону вирощування. Можна використовувати спільно з іншими комплексними добривами.

  Перед використанням даного добрива необхідно уважно вивчити інструкцію по застосуванню, бо надмірна кількість добрива, що знаходиться у грунті, може нашкодити вирощуваним культурам.

  З повним асортиментом тукосуміші ви можете ознайомитись на цій сторінці


  Рубрика Комплексні добрива

  Номери телефонів відділу продажів

  Графік роботи менеджерів

  Понеділок - п'ятниця

  з 9:00 - 18:00

  Купити
  Немає характеристик
  Немає додаткових характеристик

  Оплата та доставка

  Купити Тукосуміш 4 18 36 ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

  Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

  Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Тукосуміш 4 18 36 по всій Україні.

  Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Тукосуміш 4 18 36 в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

  Також пропонуємо