Тукосуміш нпк 26 5 10

Код товару: #841
Фасовка: 1.0 т.
Ціну уточнюйте у менеджера

   Тукосуміш нпк 26 5 10 - це високоякісне комплексне мінеральне добриво, яке допомагає прискорити зростання сільськогосподарських культур.

   Дане добриво забезпечує хороші показники врожайності, поліпшення смакових якостей, збільшення терміну зберігання та стійкість до транспортування. До складу добрива входять найнеобхідніші для рослин поживні речовини, найважливіші з яких азот і фосфор.

   Завдяки гранульованому вигляду, добриво зручно вносити. Тукосуміш практично не вимивається з грунту, тривалий час підживлюючи культури корисними речовинами. Відноситься до безпечних добрив, тому плоди культур не накопичують у собі шкідливі нітрати.

   Тукосуміш нпк 26 5 10 застосовують для будь-яких сільськогосподарських культур, особливо ефективно впливає на плодово-ягідні дерева та чагарники. Ідеально підходить для добрива будь-яких типів грунтів. Для найкращого ефекту вноситися у весняний період часу, за пару днів до висадки культури.

   Також, дане добриво може використовуватися протягом усього вегетаційного періоду або в осінній період під оранку. Перед застосуванням необхідно ознайомитися з рекомендаціями за нормами внесення.

   З повним асортиментом тукосуміші ви можете ознайомитись на цій сторінці


   Рубрика Комплексні добрива

   Номери телефонів відділу продажів

   Графік роботи менеджерів

   Понеділок - п'ятниця

   з 9:00 - 18:00

   Купити
   Немає характеристик
   Немає додаткових характеристик

   Оплата та доставка

   Купити Тукосуміш нпк 26 5 10 ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

   Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

   Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Тукосуміш нпк 26 5 10 по всій Україні.

   Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Тукосуміш нпк 26 5 10 в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

   Також пропонуємо