Діамофоска нпк 8 24 24

Код товару: #839
Фасовка: 1.0 т.
Мінімальне замовлення: 1.0 т.
Ціну уточнюйте у менеджера

Діамофоска нпк 8 24 24 - ефективне комплексне добриво для вирощування різних сільськогосподарських культур, плодових дерев і інших рослин.

Дане добриво допомагає значно збільшити якість і кількість врожаю. Врожай набагато довше зберігається, а також не втрачає товарний вигляд, при транспортуванні на далекі дистанції.

Діамофоска нпк 8 24 24 виготовляється у вигляді гранул світло-коричневого кольору, до складу яких входять азот, фосфор і кальцій. Всі ці речовини необхідні для нормального формування, а також зростання культур. Хімічна формула: (NH4) 2HPO4.

Хороша водорозчинність дозволяє рівномірно розподілити добриво по всій ділянці. НПК 8 24 24 можна ефективно використовувати з іншими добривами.

Застосування діамофоски нпк 8 24 24 використовується для будь-яких видів грунтів. Застосовується як основне добриво або як підгодівля.

Внесення виконується навесні, безпосередньо перед посадкою культури, протягом усього вегетаційного періоду або пізно восени. Для найбільшої ефективності, перед застосуванням нпк 8 24 24 необхідно ознайомитися з нормами внесення.


Схожі товари:   Діамофоска нпк 4 20 20 і Діамофоска нпк 10 26 26

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Діамофоска нпк 8 24 24 ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Діамофоска нпк 8 24 24 по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Діамофоска нпк 8 24 24 в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо