Діамофоска нпк 4 20 20

Код товару: #838
Фасовка: 1.0 т.
Мінімальне замовлення: 1.0 т.
Ціну уточнюйте у менеджера

Діамофоска нпк 4 20 20 - популярне і дуже затребуване добриво для аграрних підприємств. Даний засіб сприяє повноцінному і швидкому зростанню сільськогосподарських культур та інших рослин. Хімічна формула: (NH4) 2HPO4.

Діамофоска нпк 4 20 20 містить у собі всі елементи живлення необхідні для здорової життєдіяльності рослини: азот, калій, фосфор.

Форма випуску - гранули неправильної форми, світло-коричневого кольору. Має хорошу розчинність у воді. На відкритому повітрі практично не вивітрюється, тому азот та інші мікроелементи з легкістю потрапляють у кореневу систему рослини. Завдяки цьому культури краще зростають і дають якісний і великий урожай.

Застосування діаммофоски нпк 4 20 20 підходить для будь-яких грунтів і може використовуватися як основне добриво, так і в якості підгодівлі.

В основному даний засіб вводять в грунт перед початком посадочних робіт, застосовуючи восени або протягом усього вегетаційного періоду.

Даний засіб можна застосовувати спільно з іншими комплексними добривами. Перед використанням рекомендується уважно ознайомитися з інструкцією із застосування.


Схожі товари: Діамофоска нпк 10 26 26 і Діамофоска нпк 8 24 24

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Діамофоска нпк 4 20 20 ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Діамофоска нпк 4 20 20 по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Діамофоска нпк 4 20 20 в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо