Сульфат алюмінію для розкислення грунту

Код товару: #229
Фасовка: 1.0 т.
Мінімальне замовлення: 1.0 т.
Ціну уточнюйте у менеджера

Сульфат алюмінію для розкислення грунту - ефективно впливає на кожен шар грунту, розкислюючи грунт, тому агрономи і фермери віддають перевагу саме цій речовині.

Даний засіб випускається у вигляді порошку білого кольору, але може зустрічатися з блакитним або рожевим відтінком. Характерний запах відсутній, має хорошу розчинність у воді.

Цей матеріал не вивітрюється, що дає можливість зберігати його насипом або в мішках, як в закритих приміщеннях, так і на відкритих ділянках під навісом. Хімічна формула: Al2 (SO4) 3 • nH2O.

Основне застосування сульфат алюмінію для розкислення грунту: обробка оброблюваних територій під культивацію різних сільськогосподарських рослин.

Перед використанням даного засобу добрива необхідно ознайомитися з рекомендаціями з нормами введення цієї речовини в грунт.

* Сульфат алюмінію може використовуватися також для закислення грунту, в залежності від рівня pH.

Надзвичайно важливо застосовувати сульфат алюмінію для грунтів з підвищеною кислотністю грунту. Перевищене дозування може негативно вплинути на весь врожай.

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Виробник Україна
Фасовка Мішки 50 кг.
Зовнішній вигляд Однорідний сипучий матеріал з розміром частинок н/б 20 мм білого кольору. Допускаються бліді відтінки голубого або рожевого кольорів.
Масова частка оксиду алюмінію (Al2O3),% ≥ 16
Масова частка нерозчинного у воді залишку,% ≤ 0,3
Масова частка заліза в перерахунку на оксид заліза (ІІІ) (Fe2O3),% ≤ 0,02
Масова частка вільної сірчаної кислоти (H2SO4),% Витримує випробування по п.4.8
Масова частка миш'яку в перерахунку на оксид миш'яку (III) (As2O3),% ≤ 0,001
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Сульфат алюмінію для розкислення грунту ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Сульфат алюмінію для розкислення грунту по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Сульфат алюмінію для розкислення грунту в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо