Мідний купорос

Код товару: #228
Фасовка: 50.0 кг.
Мінімальне замовлення: 50.0 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

Мідний купорос - це досить відоме і дуже популярне добриво, яке випускається у вигляді прозорих кристалів, яскраво-насиченого синього кольору. Хімічна формула: CuSO4 5Н2О.

Є нелетучим, характерного запаху не має, добре розчиняється у воді і сірчаній кислоті. Не має негативного впливу на рогату худобу, але для риб він смертельно небезпечний.

Застосування мідного купоросу необхідне у ролі антисептика, фунгіциду і мідно-сірчаного добрива. Також він служить захисним бар'єром від різних шкідливих комах або вірусно-грибкових захворювань.

Для цього садівники, методом розпилення, обробляють листя плодових дерев. Дане добриво є нешкідливим для рослин, тому що не проникає всередину листя і легко змивається при природних опадах. Розчином даного засобу можна обробляти пошкоджені місця плодових дерев.

Використовується в якості підживлення рослин, які потребують заліза. Дане добриво ефективно використовується на будь-яких типах грунту.

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Виробник Польща
Масова частка основної речовини,% 97,77
Нерозчинні у воді речовини,% 0,038
Залізо (Fe),% 0,013
Мідь (Cu),% 24,89
Нікель (Ni),% 0,16
Свинець (Pb),% 0,0038
Миш’як (As),% 0,004
Сурма (Sb),% 0,0004
H2SO4,% 0,01
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Мідний купорос ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Мідний купорос по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Мідний купорос в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо