Гранульоване кальцій-магнієве добриво

Код товару: #1235
Фасовка: 600.0 кг.
Мінімальне замовлення: 1.0 т.
Ціну уточнюйте у менеджера

* За умови замовлення 22 тони безкоштовна доставка в будь-яку точку України

Гранульоване кальцій-магнієве добриво - це широко поширений у господарствах і високоефективний агрохімікат комплексної дії. Має в складі близько 30% кальційвмісних компонентів (оксид кальцію - формула СаО) і не менше 16% магнієвмісних речовин (MgO).

Має властивості розкислювача, який показав високий рівень продуктивності на сільськогосподарських грунтах середньої кислотності (підзолисті і торф'яні грунти).

Дані різновиди земель передбачають при обробці обов'язкову нейтралізацію кислотної складової, яка у великій кількості міститься в їх структурі.

Виготовляється даний засіб на основі доломітового борошна, що є продуктом подрібнення природного мінералу - доломіту, багатого змістом кальцію і магнію.

Гранулометричний склад даного хімікату вдало поєднує високий рівень розчинності компонентів добрива з «довгограючими» властивостями. Внаслідок чого, рівень кислотності грунту досить швидко, після внесення, знижується до необхідного показника.

І при цьому поживні компоненти не вимиваються з грунту протягом тривалого часу, продовжуючи живити аграрну культуру на різних етапах її життєдіяльності.

Застосовують гранульоване кальцій-магнієве добриво в господарствах агропромислового комплексу з метою підвищення родючості оброблюваних земель. А також як засіб, що поліпшує якість врожаю. Підживлення кальцієм і магнієм дозволяє накопичуватися більшій кількості цукру, крохмалю та вітамінів у структурі рослин, що підвищує споживчі властивості плодів, стійкість рослини і покращує якість насіння.

Перейти в рубрику комплексних добрив

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Країна виробник Польща
СаО 30%
MgO 16%
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Гранульоване кальцій-магнієве добриво ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Гранульоване кальцій-магнієве добриво по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Гранульоване кальцій-магнієве добриво в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо