Сульфат магнію

Код товару: #1062
Фасовка: 50.0 кг.
Мінімальне замовлення: 50.0 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

Сульфат магнію - це комплексне добриво, у вигляді дрібнокристалічної порошкоподібної речовини, білого або світло сірого кольору, яке відрізняє високий рівень ефективності, економічність у використанні і широкий спектр застосування. Хімічна формула: MgSO4.

Ефективно впливає на зростання сільськогосподарської культури і на її врожайність, не завдаючи шкоди грунту, не накопичуючись в ній. Відмінно розчиняється у воді, що полегшує його внесення в грунт.

Сульфат магнію застосовується для підживлення сільськогосподарських грунтів магнієм і сірковмісними сполуками. Має необмежений термін застосування, при зберіганні не злежується, негігроскопічний (не поглинає воду з навколишнього середовища). Допускається зберігання у відкритій тарі, але неприпустиме попадання сонячних променів і вплив опадів.

Рекомендується застосовувати спільно з розчином сечовини, концентрація якої підбирається в залежності від конкретного випадку застосування (залежить від сорту культури, вегетативного розвитку та інших факторів).


Перейти в рубрику Комплексні добрива

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Країна виробник Польща
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Сульфат магнію ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Сульфат магнію по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Сульфат магнію в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо