Хромовий ангідрид

Код товару: #119
Фасовка: 50.0 кг.
Мінімальне замовлення: 50.0 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

Хромовий ангідрид - неорганічна сполука хрому з киснем. Виробляється у вигляді темно-червоних лусочок або порошку, які добре розчиняються у воді. Носить другу назву - оксид хрома.Данний реактив є дуже сильним окислювачем. При змішуванні з горючими реактивами може загорітися або спровокувати вибух.

Застосування хромового ангідриду дуже затребуване в машинобудуванні і металургії, а також його активно використовують в нафтохімічній галузі. За допомогою даної речовини виробляють металевий хром високої чистоти, надтверді метали, деякі каталізатори для процесу хромування.

У органічної хімії використовується в якості каталізатора. Наприклад, якщо з'єднати хромовий ангідрид з діатомітом, тоді можна отримати хімічний реактив «ЕЛУР». Даний реактив дуже отруйний, але крім цього дуже затребуваний на виробництвах різних промисловості.

Його окислюють властивості можуть спровокувати спалах спирту, паперу та інших легкозаймистих речовин і матеріалів. Перед тим як почати працювати з цією речовиною, необхідно знати, що хромовий ангідрид належить до першого класу небезпеки для життя і здоров'я людини.

Тому не варто нехтувати правилами безпеки по роботі з небезпечними хімічними реактивами і використовувати спецодяг.


Перейти в рубрику товарів Хімічна сировина

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
CrO3,% > 99,7
H2O,% <0,02
Na,% <0,05
SO4,% <0,06
Країна виробник Казахстан
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Хромовий ангідрид ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Хромовий ангідрид по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Хромовий ангідрид в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо