Гідроокис калію тех

Код товару: #106
Фасовка: 25.0 кг.
Мінімальне замовлення: 50.0 кг.
від 39,0 грн./1 кг.

Гідроокис калію тех - це неорганічне з'єднання, яке виробляється у вигляді порошку з гігроскопічних кристалів. Дана речовина добре поглинає вологу. Гідроокис калію ще відома під іншими назвами - їдкий калій, Каустичний поташ, калієвий луг. При змішуванні з водою виділяє велику кількість тепла і має сильну лужну реакцію. Найчастіше служить для виділення інших калієвих з'єднань.

Застосування гідроокису калію є дуже важливим в харчовій промисловості. У цій галузі дана речовина зареєстровано як харчова добавка Е525. Ще за допомогою даного реактиву виробляють видобуток метану або виявляють катіони і поглинають кислотні гази. Виступає в ролі електроліту в виробництві лужних батарейок.

У косметології це один з найважливіших компонентів при виготовленні рідкого мила. Також за допомогою гідроксиду калію виготовляють добрива, синтетичний каучук, ксантогенати і інші матеріали і реактиви. У побутових умовах за допомогою даної речовини можна з легкістю очистити нержавіючий метал від жиру або якого-небудь маслянистої речовини. Важливо знати, що гідроокис калію може легко зруйнувати структуру паперу, шкірного покриву, тканин і інших органічних покриттів. Тому вкрай рекомендується проводити роботу з гідроксидом калію в спецодязі і окулярах.


Рубрика товарів групи Хімічна сировина

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Країна виробник Корея
Масова частка основної речовини,% 99,37
K2CO3,% 0,37
Cl, мг / кг 6,0
SO4, мг / кг <5,0
SiO2, мг / кг 2,00
Фосфати (PO4), мг / кг 0,7
Азот загальний, mg / kg <3,0
Важкі метали (як Pb), мг / кг <5,0
Na,% 0,27
Кальцій (Ca), мг / кг 6,0
Fe, мг / кг 0,2
Ртуть, мг / кг <0,1
Алюміній (Al), мг / кг 0,10
Миш’як, мг / кг <0,2
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Гідроокис калію тех ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Гідроокис калію тех по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Гідроокис калію тех в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо