Сульфат цинку (цинковий купорос)

Код товару: #501
Фасовка: 25.0 кг.
Мінімальне замовлення: 50.0 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

* Продаж здійснюється від 50 кг.

Сульфат цинку (цинковий купорос) - це порошкова маса, що складається з прозорих, гранованих, безбарвних кристалів. Не має запаху, але має яскраво виражений смак з переважанням в'яжучих властивостей. Розчиняється у воді, але нерозчинна у спиртах. Нестійка на відкритому повітрі.

Широко застосовується у господарській діяльності у самих різних галузях виробництва.

Використовується в якості сировини для виробництва полімерних виробів і матеріалів у хімічній індустрії, затребувана у гальванотехніці.

Застосовується у металургії і деревообробці як просочення для виробів із деревини, у целюлозно-паперовій промисловості та текстильної галузі.

Сульфат цинку (цинковий купорос) застосовується у сільському господарстві в якості добрива, надійного джерела цинку для різних видів грунтів.

Також цей хімікат використовується в якості добавки до кормів для тварин. Завдяки його впровадженню в щоденний раціон, усувається недолік цинку, внаслідок чого нормалізуються всі обмінні процеси в організмі тварини, вдається запобігти цілому ряду захворювань, що виникають за умови дефіциту цього хімічного елемента.

Перейти в рубрику Добавки у корми

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Країна виробник Китай
Фасовка Мішок 25 кг / Біг-бег 1000 кг
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Сульфат цинку (цинковий купорос) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Сульфат цинку (цинковий купорос) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Сульфат цинку (цинковий купорос) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо