Амонію карбонат кислий (Е503)

Код товару: #468
Фасовка: 25.0 кг.
від 11,5 грн./1 кг.

Амонію карбонат кислий (Е503) - це безбарвний порошок, що складається з прозорих кристалів. Чудово розчинний у воді, і розкладається під впливом атмосферного повітря, активно виділяючи аміак в навколишнє середовище. Процес розпаду посилюється при нагріванні речовини. На цій властивості даного з'єднання засноване його застосування в харчовій галузі.

Даний хімікат найчастіше застосовуємо в якості харчової добавки (Е503) розпушують дії, необхідної для кондитерського та хлібобулочного виробництва. Його додають при приготуванні тесту, як ефективний замінник дріжджів.

Також застосовується амонію карбонат кислий (Е503) в якості регулятора кислотності для харчового виробництва. Крім цього, даний реактив використовується у виноробстві, як каталізатор процесу ферментації.

Крім харчового виробництва ця речовина може використовуватися у фармакологічній індустрії в якості компонента приготування лікарських препаратів, а також в косметології, як інгредієнт виробів розряду декоративної косметики.

Затребуване речовина також і у виробництві наповнюють складів для вогнегасників.


Перейти в рубрику Добавки в корми

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Амонію карбонат кислий (Е503) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Амонію карбонат кислий (Е503) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Амонію карбонат кислий (Е503) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо