Карагенан напівчищений (E407A)

Код товару: #699
Фасовка: 25.0 кг.
Мінімальне замовлення: 5.0 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

Карагенан напівочищений (Е407) - це харчова добавка природного походження. Є продуктом промислової переробки червоних морських водоростей і володіє згущує властивостями, які використовуються в безлічі галузей харчового виробництва.

Карагенан напівочищений (Е407) застосовується при виробництві м'ясних продуктів (консерви, желе з додаванням м'яса і так далі), а також в переробці риби, заправок, приправ, соусів. Однак найбільш широко цей загущувач застосовується в молочному виробництві. Він є обов'язковим компонентом при виготовленні десертів на основі молока, вершків, сирної продукції тощо.

Крім цього використовується дана харчова добавка в хлібобулочному і кондитерському виробництві. З його додаванням випускаються глазуровані десертні продукти, меренга, тістечка, кекси та інші солодощі. Цей компонент додається в хлібне тісто для надання йому потрібної в'язкості.

Внаслідок свого натурального походження дана харчова добавка має найширше використання в харчовій промисловості більшості країн світу, в тому числі, дозволена до застосування в Україні.

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Карагенан напівчищений (E407A) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Карагенан напівчищений (E407A) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Карагенан напівчищений (E407A) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо