Нізин (E234)

Код товару: #706
Фасовка: 1.5 кг.
Мінімальне замовлення: 1.5 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

Нізин (Е234) - це порошкове речовина білого кольору (іноді світло-бежевого), без ароматичних і смакових властивостей. Відмінно розчиняється в воді і має високі показники хімічної активності, завдяки чому вважається ефективним антибіотиком.

Використовується як консервант широкого спектру дії (харчова добавка). Даний консервант ефективний в запобіганні розвитку великої групи гнильних бактерій, грибкових утворень і інших патогенних для людського організму явищ.

Завдяки його застосуванню вдається в десятки разів продовжити термін придатності продуктів харчування.

Застосування нізина (Е234) дозволяє грунтовно знизити температурні і тимчасові показники, необхідні для приготування продукту, без втрат в якості і смакових властивостях. Що дозволяє зберегти вітаміни, наявні в структурі продукту, і істотно поліпшити його споживчі якості.

Застосовують цей компонент при виробництві різноманітних консервів, це можуть бути боби, кукурудза, гриби, м'ясні і молочні вироби.

А також, його використовують в приготуванні масла, сирів плавленого типу, хлібобулочних виробів і кондитерської продукції. Затребуване ця речовина у виноробній галузі та пивоварінні.

Використовується також у фармацевтичному виробництві в якості сировини для виготовлення ліків.


Перейти в рубрику Харчові добавки

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Нізин (E234) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Нізин (E234) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Нізин (E234) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо